Pro Scientia Aranyérem

2019, június 30 - 23:22 Csók Cintia Neveléstudományi MA II. hallgató Pro Scientia Aranyérmes lett a TDK teljesítményéért!

Csók Cintia Neveléstudományi MA II. hallgató Pro Scientia Aranyérmes lett a TDK teljesítményéért! Témavezetője: Prof. Dr. Pusztai Gabriella.

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács az egyetemisták és a főiskolások alkotókészségének kibontakoztatása, szaktudásának elmélyítése, a tehetség, az egyéni teljesítmények jobb megbecsülése és elismerése céljából Pro Scientia Aranyérem és Pro Arte Aranyéremet adományoz minden évben.

A kitüntetést megalapítása óta minden alkalommal az Országos Tudományos Diákköri Tanács elnöke a Magyar Tudományos Akadémia elnökével közösen adja át a kitüntetett fiataloknak, és erre az ünnepélyes eseményre hagyományosan a Magyar Tudományos Akadémia Dísztermében kerül sor.

2019-ben a Debreceni Egyetem három kimagasló teljesítményt nyújtó hallgatója vehette át ezt a díjat, az egyikük Csók Cintia Neveléstudományi MA II. hallgató.

Gratulálunk és további sikereket kívánunk!

Forrás: otdt.hu