Mesés nemzetközi sokszínűség
Hagyományos népviseleteiket és nemzeti táncaikat is bemutatták a Debreceni Egyetem külföldi hallgatói a számukra szervezett különleges gálaesten, amelyet a debreceni orvosképzés centenáriumi ünnepségsorozatának részeként tartottak október 26-án a HALL-ban.
yoUDay – már csak két hét
Tehetségkutató, büntetőrúgó-, erőevő-verseny, Campus Party és karaoke. A szeptember 26-i tanévnyitó stadion show előtt és után sem lesz hiány programokban a 40 ezres egyetemi közösség összetartozását szimbolizáló yoUDay-en.
19 júl
Campus: start az Egyetem Téren
Látványos kísérletekkel, izgalmas játékokkal, érdekes előadásokkal és koncertekkel már a Campus Fesztivál 0. napján teltházzal nyitott a Debreceni Egyetem fesztiválhelyszíne, az Egyetem Tér.
05 júl
Campus: újdonságok az Egyetem Téren
Új helyszínen, több elsőfesztiválozóval készül a Debreceni Egyetem a Campus Fesztiválra. Az Egyetem Téren idén már a jogászok, a gyógyszerészek és az egyetemi kórház munkatársai is önálló standdal várják a tudományra (is) szomjas fesztiválozókat.
Campus: fesztiválozik az egyetem is
Új helyszínnel és minden eddiginél több programmal várja a látogatókat az idei Campus Fesztiválon a Debreceni Egyetem. A bemutatkozó egyetemi egységek már pályázhatnak a részvételre. Nemcsak az egyetemi helyszín, hanem a főbejárat és több színpad is új helyre kerül.
A megvalósult álmok évét ünnepelték
Sikerekkel, eredményekkel teli évet ünnepelt a Debreceni Egyetem Kancelláriájának csaknem kilencszáz munkatársa december 15-én a HALL-ban.
24 júl
Ezrek az Egyetem Téren
Látványos kísérletek, hennafestés, véralkoholszint-mérés, ételkóstolás, házasságkötés – csak néhány az Egyetem Tér programjai közül. Emellett a Debreceni Egyetem érdekes beszélgetésekkel, koncertekkel várta az érdeklődőket a 10. Campus Fesztiválon.