Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj

2019, november 25 - 08:45
Harmadéves közösségszervezés szakos hallgatónk, Marosán Gréta Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjat nyert.

A Debreceni Egyetem karai közül a legmagasabb számban – 16-an – a Bölcsészettudományi Kar hallgatói nyerték el a nemzeti felsőoktatási ösztöndíjat. Köztük harmadéves közösségszervezés szakos hallgatónk, Marosán Gréta. Teljesítményéhez gratulálunk, és munkájához további sikereket kívánunk! "A nemzeti felsőoktatási – korábbi nevén köztársasági – ösztöndíjra az intézmény államilag támogatott, illetve költségtérítéses alap-, mester- valamint osztatlan képzésében résztvevő hallgatók pályázhattak. A támogatás elnyeréséhez a magas tanulmányi átlag mellett előnyt jelentett a nyelvvizsga megléte, a tudományos-, vagy közéleti szereplés, publikációk megjelentetése, valamint tanulmányi versenyen való sikeres megmérettetés."