ONK 2020

2020, május 15 - 09:15
Országos Neveléstudományi Konferencia 2020

Idén 20. alkalommal, november 5-7. között kerül megrendezésre az Országos Neveléstudományi Konferencia a Debreceni Egyetem és a KINCS közös szervezésében. A ”Család a nevelés és az oktatás fókuszában” című tudományos rendezvény központi témája a család szerepe a nevelés és az oktatás világában, valamint a nevelés és az oktatás megvalósulása a családban lesz.

A huszadik, jubileumi konferenciára elsősorban olyan kutatókat várnak a szervezők, akik tudományos kutatásukban az intézményes és a családi nevelés és oktatás összefüggésrendszerének klasszikus és eddig kevéssé vizsgált aspektusait járják körül. Emellett bátorítják a szakmai közösség minden tagját új kutatási eredményeinek megosztására, az értékes szakmai diskurzusokban való részvételre!

További részletek ITT.