ECER 2023 konferencia

Az MTA-DE Családok és Tanárok Kooperációja Kutatócsoportunk négy tagja részt vett az ECER 2023 konferencián, Skóciában. Két szekcióban, két tartalmas előadást tartottak.

A szülői bevonódás témájában A Parents' Involvement in Schools and Communities szekcióban Szabó Dóra és Kocsis Zsófia tartott előadást, „Won’t be Enough to Invite Parents to School Events” – Characteristics of Parental Involvement in Hungary címmel. A szekció vezetője Kocsis Zsófia volt.

Pusztai Gabriella, Demeter-Karászi Zsuzsanna és Maior Enikő képviselték szerzőtársaikat, Major Enikőt és Puskás Marcellt a Communities, Families and Schooling in Educational Research szekcióban. Előadásuk címe: Comparing the Parent-School Cooperation of Public and Non-governmental Schools.

A szekciók iránt nagy volt az érdeklődés, gratulálunk az előadásokhoz és a kutatócsoport képviseletéhez!

konferencia kép