Durkó Mátyás Konferencia ONline

Az eddigiektől eltérően, az online térben kerül megszervezésre  2020. szeptember 3-4-én a Durkó Mátyás emlékkonferencia. Fő témája idén a „Hálózatok a művelődés és felnőttképzés világában”.

A konferencia két napján az érdeklődők online köszöntőket és plenáris videóelőadásokat hallgathatnak. A közművelődés és felnőttképzés terén kiemelkedő életműért kiosztásra kerülő Durkó-díj is online üzenetben kerül bejelentésre.  A konferencia résztvevői szekcióelőadások helyett ezúttal e-poszterekkel készülnek.  A szekcióüléseken az adott szekciótémakörben elhelyezett poszterek kapcsán lehet a poszterek készítőitől kérdezni, hozzájuk hozzászólásokat intézni. A szekcióülések négy szekciósávban valósulnak meg, így a résztvevők akár az összes szekcióülésbe be tudnak kapcsolódni. A plenáris videóelőadások, az e-poszterek és további információk bárki számára megtekinthetők a konferencia hivatalos honlapján, ITT.

A konferencia főszervezője a Debreceni Egyetem BTK NMI Művelődéstudományi és Humán Tanulmányok Tanszéke.