XVII. Pro Scientia Aranyérmesek Konferenciája

A XVII. Pro Scientia Aranyérmesek Konferenciáját 2024. október 10-12. között rendezték meg, amelyen részt vett intézetünk első Pro Scientia aranyérmese; Csók Cintia is.

A XVII. Pro Scientia Aranyérmesek Konferenciáját október 10-12. között rendezték meg a Semmelweis Egyetem rektori épületében, amelyen részt vett intézetünk első Pro Scientia aranyérmese: Csók Cintia tanársegéd.

Előadásának címe A hallgatói lemorzsolódás egyéni és intézményi rizikófaktorai, amelynek keretein belül a CHERD munkáját is bemutatta a résztvevőknek.

A konferencián kiváló köszöntő beszédek és plenáris előadásokat hallgattak meg a résztvevők, illetve fakultatív program keretein belül a Városmajori Szívlinikát is meglátogathatták.

Két év múlva a Debreceni Egyetem ad otthont az eseménynek.